Як обрати комфортну робочу куртку
Неможливо відмінити настання холодного сезону. Зима може нагрянути нетипово рано, тому саме час подумати про робочі куртки. Не приховуємо, що перед покупкою, нас долає низка питань: як вибрати оптимальний захист від холоду та вітру, в якій куртці не холодно і не жарко, які матеріали не промокають під дощем? Спробуємо відповісти на поставлені питання та допомогти розібратися у тонкощах пошиття курткових виробів.
У комплект зимового спецодягу входить кілька предметів, де головну роль грає робоча куртка. Для осінньої негоди згодиться куртка-вітровка на блискавці, анорак без застібки, а для холоду зимові варіанти на утеплювачах. Захист і комфорт у зимовому спецодязі визначають матеріали, що використовуються. Зупинимося на них.
Вибір матеріалу для утепленої куртки
Які вимоги висувають до тканин під час виготовлення теплої робочої куртки? Від них чекають:
- стійкості до стирання;
- легкості;
- міцності;
- довговічності.
Додамо елементарні гігієнічні вимоги: щоб матеріал захищав від вітру, води, «дихав» і зберігав тепло. За складовими характеристиками використовують тканини:
- суміші бавовняно поліефірні, щільністю від 220 г/м2 з ВО обробкою;
- сучасні поліефірні полотна з вологозахисним PU (поліуретановим) покриттям.
Переваги мембранних тканин нового покоління для зимового спецодягу в даному випадку очевидні. Пару слів що являють собою мембранні тканини? Основними їх показниками є: паропроникність та водонепроникнення.
Технологія їхнього виробництва не складна: тонкий шар поліуретану дублюється з полотном під впливом температури, утворюючи стійкий бар'єр до проходження вологи. Тобто тканина «дихає» та захищає від води одночасно. Для зимової уніформи, що експлуатується в холодних погодних умовах, вибір мембранних тканин із водостійкістю від 10000 мм вод. Ст оптимальний.
Однак слід враховувати, що численні прання погіршують характеристики матеріалів з покриттям. Щоб цього не сталося, на полотно з мембраною наносять брудо-відштовхувальну обробку, наприклад, TEFLON, яка перешкоджає проникненню виробничих забруднень всередину волокон тканини. На жаль, матеріали з подібними просоченнями не часто використовуються на ринку спецодягу через їх дорожнечу.
Невеликий лайфхак! Для визначення якості PU-покриття достатньо зім'яти шматочок матеріалу. Поява білих смуг означає, що матеріал не «першого сорту», і робочий одяг після пари праня почне промокати.
Для збереження тепла використовують пакети утеплювачі, які складаються із самого утеплювача (синтепону, рідше п/ш ватину) та підкладкової поліефірної тканини. Замовимо слівце на користь синтепону, як найоптимальнішого і практичного виду утеплювача для уніформи. Полотно синтепону з двох сторін піддається термічній обробці, що унеможливлює міграцію волокон. Багатошаровість волокон сприяє відмінному теплоізолюючому ефекту, що дозволяє витримувати перепади температур від - 15 ° С, що важливо при пошитті зимового робочого одягу.
Конструктивні характеристики робочих зимових курток
Які загальні основні моменти можна виділити, характеризуючи утеплені робочі куртки? Поїхали!
Колір має значення.
На ринку превалюють куртки темного немаркого кольору або стандартного синього, рідше зеленого. Але у клієнтів має бути вибір! Працівник зобов'язаний бути видимим на відкритих майданчиках. Яскраві, насичені, відкриті кольори приємні для ока, підвищують тонус, настрій. У період білої зими або похмурої пізньої осені яскрава куртка виглядатиме оптимістично та яскраво.
Дизайн повинен відповідати принципам функціональності:- Подовжений силует, що повністю закриває поперек для зимових варіантів.
- Рукави з ліктьовими швами, що забезпечують комфорт згинання руки під час роботи.
- Можливі трикотажні напульсники з отвором для великого пальця для додаткового утеплення рук.
- Блискавку доповнює вітрозахисна планка як додатковий елемент утеплення.
- Легкість. Виріб одягається на спецодяг, що утеплює, і не повинен привносити зайвої ваги.
- Для захисту від вітру наявність глибокого капюшона та високого коміра.
- Коригування виробу за фігурою за допомогою різних регулювань: по лицьовому зрізу капюшона, по подолу, по низу рукавів.
- Ретельно підібрані елементи СВ-оздоблення підвищення видимості працівника.
- Фасон подовжений, що саме собою незвичайно для робочого одягу.
- Надзвичайно легка вага виробу. Усього 600 гр для 54 розміру.
- Стильна кольорова гама: відтінки сірого кольору вибрані не випадково - вони не різкі та в міру інтенсивні.
- На куртці 9! Багатофункціональні кишені: формат А4 для документів, захисних окулярів, деталей, мобільного телефону, робочих спілкових рукавичок і рукавиць.
- Затишний комір-стійка з підкладкою з флісу захищає горло від вітрів та виконує роль м'якого шарфа.
- Розмір капюшона достатній для вільного надягання на захисної каски спільно з протишумними навушниками.
- Наголошують на силуеті плавні СВ-вставки та яскравий коректний салатовий декор.
Робоча куртка CENTER-03W: у фокусі новинки від ПромЗІЗ™
Завдяки наявності власного швейного виробництва, лінійка зимового спецодягу серії CENTER поповнилася новою моделлю «Куртка утеплена CENTER-03W». Стильний зовнішній вигляд та застосування мембранного матеріалу говорить про неординарність моделі:
Ми, як виробники спецодягу, сподіваємося, що утеплена куртка буде Вам до смаку. Продукцію компанії ПромСІЗ™ традиційно вирізняє скрупульозне ставлення до якості. Акуратні рядки, ергономічні конструкції виробів та довіра покупців визначають репутацію підприємства та добре ім'я бренду CENTER.