Правила догляду та підбору робочого та спеціального взуття

Термін служби робочого взуття безпосередньо залежить від правильного догляду. Щодня спецвзуття піддається потужному негативному впливу навколишнього середовища і суворим умовами його експлуатації.
Забезпечивши належний догляд, Ви істотно продовжите термін носіння взуття, збережіть захисні властивості і будете виглядати бездоганно на будь-якому робочому місці.
Вибір захисного робочого взуття повинно здійснюватися в суворій відповідності до умов роботи співробітників, специфікою їх робочого місця.
Професійне робоче взуття повинно бути правильно підібраним за розміром стопи, її індивідуальних особливостей і повноті. Необхідно враховувати можливість використання зимового робочого взуття з щільним носком.
Взуття для робітників повинне експлуатуватися в суворій відповідності з її сезонним призначенням. Благо, на українському ринку широко представлені колекції зимового робочого взуття, літнього і демісезонного захисного спецвзуття, від утеплених робочих чобіт до легких черевиків і сандалів
Час безперервного використання взуття не повинно перевищувати 9 годин.
Після експлуатації слід очистити взуття від бруду, уникаючи пошкодження матеріалів верху і низу. Неприпустимо чистити взуття органічними розчинниками. Забруднення необхідно змити прохолодною водою або зняти вологою тканиною. Намагайтеся уникати попадання води всередину взуття.
Застосовуйте спеціальні засоби по догляду за взуттям - взуттєвий крем і аерозолі. Застосування взуттєвої косметики сприяє захисту взуття від згубного впливу вологи, створює надійний бар'єр протидії води, солі, снігу. Для кожного кольору шкіри використовуйте індивідуальну щітку. Шкіряне робоче взуття повинно піддаватися обробці взуттєвим кремом не рідше раз на тиждень. Ця умова не стосується взуття з верхом з нубуку. В цьому випадку, сухий бруд слід акуратно видалити спеціальною щіточкою.
Здійснюйте просушування взуття після кожного використання в розкритому вигляді на відстані не менше 30 см від опалювальних приладів, або в сушарках при температурі 35-40о С. Для прискорення процесу сушіння, можна набити взуття газетою, періодично її міняючи.
Зберігайте спецвзуття виключно в чистому вигляді. Для запобігання деформації, використовуйте спеціальні колодки.
Догляд за робочим взуттям досить простий. Завдяки нескладній турботі і з огляду на всі вище перераховані «тонкощі» догляду, Ваше взуття надовго збереже захисні властивості і привабливий вигляд.